MĒNEŠA HOROSKOPI: Maija horoskopi

Auns

Jūs kļūsiet populārs! Zvaigznes vēstī, ka maijs būs itin labvēlīgs personiskajai izaugsmei. Dažas no jums veiksmīgi veidos jaunus biznesa kontaktus. Finanšu situāciju var destabilizēt impulsīvi pirkumi, kas saistīti ar interjera priekšmetu vai sadzīves tehnikas iegādi.

Lielisks mēnesis ceļojumiem - izmantojiet šo iespēju! Personiskajā dzīvē valdīs harmonija un stabilitāte. Ja esat mīļotā meklējumos, tad zvaigznes sola neaizmirstamus erotiska rakstura iespaidus un piedzīvojumus. Neesiet pārlieku kautrīgs un neapstājieties tikai pie sarunām par romantiskām tēmām!

 

Vērsis

Zvaigznes mudinās daudz, daudz strādāt. Iespējams, ka nāksies aizkavēties darbā ilgāk, darba intensitāte var pieaugt lēcienveidīgi un negaidīti. Bieži nāksies izklāstīt un aizstāvēt savu viedokli dažādos pasākumos. Ģimenes dzīve solās būt interesanta un emocionāli piesātināta. Daži no jums aizrautīgi un iespējams nedaudz neapdomīgi metīsies kaislīgos mīlas romānos. Esiet piesardzīgi, jo zvaigznes vēstī, ka šāda aizraušanās pieļaujama tikai gadījumā, ja šobrīd atrodaties mīļotā meklējumos. Ja jums ir stabilas un nopietnas attiecības, tad atturieties no aizrautīgiem mīlas romāniem, jo tie var nākt gaismā! Tā vēstī zvaigznes. Bet kurš to vēstījumu vienmēr ņem vērā?

 

Dvīņi

Maiju veltiet ģimenei. Šobrīd nepieciešams atbalstīt mīļoto, kam nav tas labākais dzīves periods. Rūpesti un problēmsituācijas aizņems milzum daudz laika. Darbā dažādas “papīru” lietas, kas būs steidzami jārisina. Tiksiet iekļauta visdažādāko problēmsituāciju risināšanā un arī tādu, kas neattiecas uz tiešo darba pienākumu veikšanu. Centieties ierobežot darba slodzi, pretējā gadījumā riskējat “izdegt” – zaudēt enerģiju! Iespējams, ka parādīsies daži neatlaidīgi pielūdzēji. Saņemsiet visdažādākos piedāvājumus ar romantisku piedzīvojumu iespējamām formām un apstākļiem. Ja atrodaties mīļotā meklējumos, tad romantiski piedzīvojumi šajā mēnesī jums garantēti, bet nopietnas attiecības zvaigznes diemžēl nesola.

 

Vēzis

Šobrīd esat aizņemts ar finanšu problēmu risināšanu. Jūs pārņēmis taupības gars, raugiet, ka nu šī īpašība netransformējas skopumā! Zvaigznes vēstī, ka pagaidām jūsu finanšu kuģis veiksmīgi kuģo cauri krīzes tumšajiem ūdeņiem. Maijā esiet īpaši uzmanīgss un pacentieties neiekulties kādā ķezā ar aizdomīgiem cilvēkiem, atturieties no avantūrām! Pastāv paaugstināta varbūtība tikt apmānītam, apkrāptam. Fantastisks mīlas piedzīvojumu mēnesis. Izturieties pret mīlas sonetu deklamētājiem rezervēti. Vakara flirts pilsētas centra kafejnīcā, pēc tam sekojošs romantisks nakts piedzīvojums? - lieliski, bet neorientējamies uz nopietnu attiecību veidošanu.

 

Lauva

Zvaigznes vēstī, ka iestājies superlabvēlīgs periods, kad varēsit sasniegt kārotos mērķus. Atcerieties, ka nepieciešams paļauties tikai uz saviem spēkiem un resursiem. Koncentrējieties uz vienu mērķi un tad veiksme būs jūsu sabiedrotā! Īpaši veiksies tiem, kuru profesionālā darbība saistīta ar ekonomiku un finansēm. Lai gan zvaigznes norāda, ka fizisko slodzi šobrīd nepieciešams ierobežot, protams, ka šī piezīme neattiecas uz “fiziskajiem vingrinājumiem” guļamistabā… Maijs ir laiks, kuru nepieciešams baudīt, tāpēc pievērsiet vairāk uzmanības mīļotajam! Savādāk, pārrodoties kādu vakaru mājās no darba, varat viņu arī nesastapt…

 

Jaunava

Lielisks mēnesis, zvaigznes jums dāvās iespēju izpētīt cēloņu un seku kopsakarības. Iespējams, ka aktualizēsies kāda sena problēmsituācija. Neraugoties uz emocionāli piesātināto gaisotni, centieties to pilnībā atrisināt! Maijs ir lielisks mēnesis, lai mainītu dzīves vietu, ja vēlaties, varat uzsākt mājokļa kosmētisko remontu, atjaunot interjeru. Izjutīsiet milzīgu seksuālās enerģijas pieplūdumu. Jauni partneri, jauni iespaidi! Tomēr esiet uzmanīgs un pacentieties “nezaudēt galvu” vai arī “zaudējiet to” tikai tad, kad esat pārliecināts par savu partneri. Pārējos gadījumos aprobežojieties ar vieglu flirtu.

 

Svari

Maijā zvaigznes jums sola izdošanos it visā. Ja nepieciešams, riskējiet! Tomēr pārlieku neaizraujieties ar likteņa un veiksmes izaicināšanu. Jūs tak atminaties - veiksme ir mainīgs stāvoklis! Ģimeni var skart attiecību krīze, un arī bērni radīs galvas sāpes. Būsiet viegli aizkaitināms un pie mazākās problēmsituācijas spalvas putēs pa gaisu. No vienas puses, kā vēstī sena paruna, kas mīlējas, tas ķīvējas, no otras puses – mazāk kritizējiet, vairāk baudiet dzīvi!

 

Skorpions

Sekmīgi tuprināsiet iesākto virzību uz agrāk izvirzīto mērķu sasniegšanu. Pamatā turpināsiet darboties jau pie iesāktu projektu realizācijas. Nesteidzieties tos prezentēt, jo apkārtējie visticamāk padarīto nespēs adekvāti novērtēt. Paturiet noslēpumā paveikto, lai īstajā brīdī ar lielu blīkšķi satricinātu konkurentus līdz pašiem pamatiem. Maija otrā pusē negaidīti varat satikties ar seniem draugiem, paziņām. Laiska atpūta mierīgā gaisotnē vairos enerģiju, spēku. Intīmajā sfērā izjutīsiet milzīgu enerģijas pieplūdumu. Raugiet, lai jūsu uzmanības apliecinājumi nerobežotos ar agresiju. Nedrošākus pretējā dzimuma pārstāvjus jūsu seksuālā apetīte varat pārbiedēt. Atšķaidiet seksuālo enerģiju ar nedaudz maiguma un atturības! Galu galā jūsu partneri nav mehāniski roboti.

 

Strēlnieks

Pievērsiet vairāk uzmanības sev un cilvēkiem, kuri atrodas jums līdzās. Iespējams, ka kādam radīsies vēlme radikāli mainīt savu dzīvi, tomēr zvaigznes vēstī, ka šādu soli nepieciešams rūpīgi pārdomāt. Vēlaties pārmaiņas? Nodarbojieties ar mājokļa interjera maiņu, veidojiet kvalitatīvākas attiecības ar līdzcilvēkiem. Atturieties no došanās tālos ceļojumos - laimi svešumā neradīsiet! Īpaši uzmanīgi esiet, rīkojoties ar elektriskām iekārtām. Mīlas frontē sarežģīts laika periods. Izrunājiet ar partneri visu, kas uz sirds. Nerunājiet aplinkus, bet tieši. Telepāti, ja arī tādi ir, sastopami reti, un diezin vai jūsu mīļotais ir viens no viņiem.

 

Mežāzis

Zvaigznes sola enerģijas pieplūdumu. Centieties pareizi sadalīt savu uzmanību, necentieties atrisināt visas problēmas uzreiz! Darbā iespējami sarežģījumi agrāk pieļautu kļūdu dēļ. Izveidosies jauni sakari ar potenciālajiem biznesa partneriem, kas nākotnē var nest labu peļņu. Paaugstināta varbūtība neizturēt šā brīža psiholoģisko spriedzi, tāpēc pavadiet vairāk laika pie dabas, relaksējieties! Mīlas frontē zvaigznes radikālas pārmaiņas nevēstī. Iespējams, ka pie apvāršņa parādīsies bijušie. Ko iesākt ar viņiem? Varbūt izmantot kā bezmaksas darba spēku talkā?...

 

Ūdensvīrs

Zvaigznes dāvās iespēju paraudzīties uz notiekošo no jauna skata punkta. Nav izslēgts, ka šajā mēnesī jūsu sociālais statuss manīsies. Var pieaugt izdevumi, un finansu situācija kopumā kļūs saspringtāka. Pat, ja šā brīža ieņēmumi ir vairāk nekā labi, vienalga izjutīsiet brīvo līdzekļu trūkumu. Toties sociālā statusa maiņa nāks komplektā ar jauniem ienākumu avotiem. Pārbaudiet informāciju, kuru saņemat! Iespējams, ka tā neatbilst realitātei, tāpēc jūs nevarat uz to balstīt savu rīcību. Jums būs apnikuši intīmā rakstura piedzīvojumi. Neticami, bet tomēr daži var izlemt veidot “mīlas ligzdiņu” un sev par lielu pārsteigumu uz partnera bildinājumu atbildēs ar “jā”. Ja nu tomēr “nē”, tad maija otrajā pusē gaidāmas pāris perspektīvas iepazīšanās.

 

Zivis

Lielisks laiks dažāda rakstura pārmaiņām. Labvēlīgs laika periods dažādu plānu un ideju realizācijai. Jums tikai atliks izvēlēties efektīvāko variantu kāroto mērķu sasniegšanai. Centieties atturēties no nepārdomātas rīcības! Maijā jūsu izslavētā intuīcija var pievilt. Darbs, personiskais bizness pamazām attīstīsies. Zvaigznes vēstī par emocionāli piesātinātu mēnesi. Iespējams, ka daži pretējā dzimuma paziņas negaidīti nolems atzīties jums savās jūtās. Iespējams, ka kāds sens paziņa metīsies pie jūsu kājām, solot debešķīgi ellīgu kaisli… Ieklausieties savā sirdsbalsī, jo jums jāizvēlas!

Share
Izvēlieties valodu