MISTIKA: Psihiskais spogulis aizsardzībai pret ļaunumu

Ja baidāties, ka jums var uzlikt lāstu (jūs būtu pārsteigts, uzzinot, cik daudzi no tā baidās), noderēs šis paņēmiens. Tas palīdz arī mazināt raizes miegā.

Nolieciet pie gultas jebkura izmēra spoguli ar priekšpusi virzienā no jums uz logu, ja tas iespējams. Dodoties pie miera, atstājiet to šādā pozīcijā. Pirms skatieties spogulī, noskalojiet to ar sālsūdeni.


Psihiskais spogulis aizsardzībai ikdienā
Ja jūs ikdienā tiekat pakļauts lielām negatīvas enerģijas devām, izmēģiniet šo paņēmienu..
Iekariet mazu spogulīti ķēdītē un nēsājiet zem drēbēm virs spēka vai sirds centra. Tas neļaus jums uzsūkt jebkura veida psihisku enerģiju – gan negatīvu, gan atbalstošu. Spoguļa vietā var izmantot arī tukšu medaljonu, ja to pirms tam attīra un ja tas ir labi nopulēts. Jums nepieciešams priekšmets, kas burtiski atstarotu gaismu.
Psihiskā attīrīšanās no meļiem un krāpniekiem ir viens no smagākajiem uzdevumiem, un, ja jums tas tiešām padodas, jūs nonāksiet debesīs bez mazākās aizķeršanās. Vienīgais veids, kā pamatīgāk iebelzt meļiem un krāpniekiem, ir ieskatīties savā sirds centrā un novēlēt ļaunumu saņemt miljons reižu atpakaļ.
Meļi un krāpnieki darbojas vidē, kur kaut kā pietrūkst (labdabīguma; naudas; jebkuras lietas) un kur viņiem bail tikt pieķertiem par negodīgu rīcību (ja viņi zinātu, kas ir nepieciešams, viņiem nebūtu jākrāpjas). Parādiet, cik maz no viņiem baidāties, cik daudz zināt, un viņi būs jūsu varā.
Iespējams, jūs nemaz negribēsiet tikties aci pret aci ar meli vai krāpnieku. Tas ir gluži saprotami, it īpaši, ja šis cilvēks, izdzirdējis patiesību, var kļūt ļoti negants vai agresīvs. Tādā gadījumā iespējams vingrinājumu izpildīt psihiski. Tas iedarbojas arī šādi.

Share
Izvēlieties valodu